۱۳۹۱/۰۴/۱۱

Ghost Recon Future Solider در PC مشکلات بسیاری دارد

بازی Ghost Recon Future Solider که بعد از تاخیر آن برای نسخه ی PC ، چند روز پیش عرضه شده طبق شنیده ها مشکلات بسیاری دارد. از جمله این مشکلات، میتوان به عدم توانایی حرکت کردن در بازی (کار نکردن WASD) و نا هماهنگی موس با فضای بازی است که صدای بازی کنندگان را در آورده است.
خیلی از بازی کننده ها در فوروم های Ubisoft از مشکلاتی چون پایین بودن فریم ریت و باگ هایی برای رزولوشن شکایت میکنند.شکایت های WASD نیز در فوروم Steam خیلی زیاد است.
مسئولان Steam قول داده اند که این مشکلات به زودی حل خواهد شد،اما باید ببینیم که آیا این حل کردن نیز به سرنوشت بازی های تاخیر خورده ی یوبیسافت(!) دچار میشود یا خیر.

منبع

:: iran

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم من اون خاکم به زیر پا ولی مغرور مغرورم به تاریکی منم تاریک ولی پر نور پر نورم اگه گلبرگ بی آبم به شبنم رو نمیارم اگه تشنه تو خورشیدم به سایه تن نمی کارم من اون دردم که هر جایی پی مرحم نمی گرده چه غم دارم اگر دنیا به کام من نمی چرخه من اون عشقم که با هرکس سر سفره نمی شینه من اون شوقم که اشکامو به جز محرم نمی بینه اگه من ساقه ی خشکم به دریا دل نمی بندم اگه بارون پربارم به صحرا دل نمی بندم