۱۳۹۱/۰۴/۲۷

بازی ایرانی “شتاب در شهر” به زودی وارد بازار گیم کشور می‌شود

بازی “شتاب در شهر” از تولیدات مشترک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت آروین تک به زودی در بازار گیم توزیع می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، شرکت سرزمین رایانه توزیع بازی شتاب در شهر را عهده دار است. از ویژگی های منحصر به فرد این بازی حضور دوبلور مطرح سینما و تلویزیون “منوچهر والی زاده” بوده که با صدای خاص و پر انرژی و جوان خود در تمامی بخش های باز ی جذابیت شتاب در شهر را مضاعف کرده است .
بازی شتاب در شهر در نمایشگاه دوم بازی های رایانه ای تهران به دوستداران حوزه گیم معرفی شد و بسیاری از بازدیدکنندگان رویداد یادشده فرم پیش خرید این بازی را پر و به دست اندرکاران این گیم ایرانی تحویل دادند.


همچنین نسخه جدید این بازی با عنوان شتاب در شهر۲ ، به نویسندگی حسین احمدی و با موضوع علمی تخیلی و سبک ورزشی از شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز تولید گرفت.
شتاب در شهر، یک بازی مسابقه ای بدون داستان از پیش تعیین شده است. بازیکن می تواند آزادانه در خیابان‌های شهر رانندگی کند و ماموریت های جالبی را انجام دهد. بازیکن مسیر پیشرفت خود را به تنهایی انتخاب می کند و می تواند در مسابقات رالی داخل یا خارج شهر شرکت کند. هدف بازیکن کسب تجربه و امتیاز در مقایسه با سایر رانندگان شهر و نهایتا شرکت در مسابقات بزرگ پیست های برون شهری و کسب رتبه اول در آن مسابقات است. در انتهای بازی، پیست فضایی با محیطی متفاوت حس واقعی سرعت و جذابیت بالا را برای بازیکن ایجاد می کند.

منبع :سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای

:: عماد قربانی

همسرم به من گفت اگر همچنان زمان زیادی را با کامپیوتر صرف کنم ، مرا ترک خواهد کرد. چه قدر باعث تاسف است، دلم برایش تنگ خواهد شد. ماریا مستران تونیو ;-)